Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham,  Love,  My i nasze dni

Sentymentalny prezent gwiazdkowy dla Babci i dla Dziadka.

Gwiazdkowy czas to czas wspomnień, często o tych których już z nami nie ma W tym czasie jeszcze bardziej doceniamy tych którzy są obok nas, i liczymy na to że będą przy nas jak najdłużej. Dlatego wybierając prezenty kierujemy się tym by były w pewien sposób sentymentalne. Dziś pokażemy wam nasz wybór na tegoroczny upominek. Może to będzie dla was jakaś podpowiedź.

Otóż tym razem postawiliśmy na album. Album wspomnień. Książkę którą stworzą sami dziadkowie, bo to o upominku dla nich mowa.

„Opowiedz mi Babciu” oraz „Opowiedz mi Dziadku” to piękne panoramiczne albumy. Albumy nie tyle na zdjęcia co na wspomnienia. Od czasów dzieciństwa po ów dzień. Dziadkowie maja okazję powspominać i spisać swoje wspomnienia, na papierze dla przyszłych pokoleń, w tym przypadku swych wnucząt. Piękna oprawa nawiązująca do do dawnych lat.

Książki powstały w najwyższej jakości postaci. Sztywna, piękna okładka, gruby kredowy papier z z pięknymi motywami, ilustracjami. Wyznaczone są miejsca na notatki, a książka jest już w pewien sposób rozpoczęta, zadaniem obdarowanych będzie spisanie odpowiedzi na pytania, te mniej i bardziej prywatne <3

Być może ten album stanie się kiedyś obiektem dzięki któremu powstanie piękne rodzinne drzewo genealogiczne naszej rodziny. Kto wie, liczę na to że kiedyś moje dzieci z babcią i dziadkiem zasiądą w fotelu i wysłuchają ich wspomnień. Jest okazja by dowiedzieć się ciut więcej o najbliższych. Taka pamiątka na lata dla całej rodziny. Wzruszeń moc gwarantowana. Ja już teraz pisząc ten post łez powstrzymać nie mogę.

Ktoś powiedziały czemu nie jest to wspólny album i dla Babci i dla dziadka, ale może wtedy musiałby być nieco obszerniejszy? Przecież nie od zawsze są razem, prawda? Nie zawsze ich życie było złączone, kto wie może zdradza się jakieś tajemnice? hihi <3

Spakowane, czekają już pod choinką <3 Te swego rodzaju pamiętniki przetrwają lata, mnie urzekły, sama z chęcią spiszę taki w przyszłości. Mam nadzieję, że prezent się spodoba. Bo kto powiedział, że wspomnienia można przechowywać tylko na zdjęciach, słowa chyba mają większa moc.

Gdzie znaleźć takie fantastyczne albumy do przechowywania wspomnień?

2 komentarze

Leave a Reply

%d bloggers like this: