Uncategorized

Pszczółka Maja śle życzenia na Dzień Dziecka.

Dawno, dawno temu zakochałam się w takiej formie upominków dla dzieci, idealny prezent, lub dodatek do zabawki <3 Mega zabawa, mile uczucia i piękne uśmiechy to towarzyszy podczas ich oglądania. Specjalne wiadomości dla dzieci od Mikołaja, Baranka Shaun czy też Pszczółki Mai.

Tym razem upominkiem dla moich pociech jest filmik na dzień Dziecka, który obfitował dziś w atrakcje na mieście i spoooro odwiedzin, dlatego post tak późno <3 Ale wiem ze zdecydujecie się na taką formę życzeń od Was. Sami zobaczcie jak stworzyć taki mega upominek jaki otrzymały moje szkraby.

Wchodzimy na stronkę Funwisher. Odszukujemy zakładkę „Dla dzieci”. Tu wybieramy postać która ma złożyć życzenia. U nas to Pszczółka Maja. następnie strona przekieruje nas do intuicyjnego momentu tworzenia filmu gdzie naszym zadaniem jest wysłanie zdjęć, podanie imion czy wybranie komentarzy postaci. Jeśli zdecydujecie się na zakup użyjcie kodu ==> tylkokobieta<==, kto wie może czekać będzie na was niespodzianka <3

Teraz wystarczy czekać na film. Zostaniecie poinformowania emailem który podaliście, i możecie cieszyć się życzeniami. Realizacja przeważnie błyskawiczna, w zależności od opcji którą wybierzecie. Film w bardzo dobrej jakości o czym mogliście się już Tu przekonać.

Cudo prawda. Moje Miśki zachwycone. Sami popatrzcie <3

Mam nadzieje że pokusicie się o takie życzenia dla swoich pociech. Jedyny minusik jaki muszę dać to fakt iż jest na dwójkę szkrabów a ja mam 3 <3 Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą i korzystania z kodu: tylkokobieta <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x