Dzieci,  Książka - To co kocham

Poznaję dotykiem. Akademia mądrego dziecka znów zaskakuje.

Poznaję dotykiem

„Poznaję dotykiem” to kolejny cykl z serii Akademia mądrego dziecka. Są to fantastyczne książeczki, nie wielkich rozmiarów. Sztywne okładki a miękkie strony kryją między sobą miękkie wypełnienie w postaci kolorowego filcu. Proste, kolorowe ale i kontrastowe ilustracje są przyjazne dzieciom, a historyjki krótkie i ciekawe. Odkrywają tajemnice Zwierząt, Liczb i kolorów ale i Pojazdów.

U nas miejsce znalazły dwa tytuły z cyklu: Zwierzęta oraz Liczby i kolory. W obu dziecko ma okazje posłuchać ciekawej historyjki ale i dotykiem poznać nowa fakturę filcu. Pogłaskać grzywę tygrysa, sowę po brzuszku, Lwa po czuprynie, Pingwina po policzku, słonia uszku, i śpiącego niedźwiadka po łapkach. Kto z nich ma łaskotki? W drugiej z książeczek poznajemy kolejne zwierzaki, ale one z kolei uczą dzieci liczb i kolorów. Po tej dżungli oprowadza nas mały sympatyczny kameleon. Dzieci poznają flaminga, sympatyczne tygrysy, małe kaczuszki, żółwie, śmieszne robaczki które można połaskotać po ogonkach.

Czyż nie są fantastyczne? Nie tylko wprowadzają pociechy w świat książek, ukazują ciekawe historie, uczą, ale te w dodatku dadzą dodatkowe, dotykowe doznania. Sensoryka się tu kłania, co bardzo mi się podoba. Nikośkowi także przypadł ten pomysł do gustu.

Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights