Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Mini Mini,Stacyjkowo, Lego i Num Nums, co je łączy? Media Service Zawada.

Wiecie już ze magazyny kolorowe z gadżetami, zabawkami, królują w naszym domu. Dziś chcieliśmy Wam pokazać jeden z nich. Media Service Zawada umiejętnie połączyli Mini Mini, Num Nums oraz Lego. W jednym zestawie otrzymacie to wszystko, wszystko czego może chcieć dziecko.

W pakiecie znajdzie się kolorowy magazyn Mini Mini z mnóstwem ciekawostek o bohaterach serialu. a nim szereg zagadek, quizów, łamigłówek które mogą zająć dziecko na parę ładnych godzin.

A kiedy już rozwiąże wszystkie zagadki, może zgłębić się w lekturę lubianej przez dzieci bajki Stacyjkowo <3

Każde dziecko uwielbia zabawki. Ostatnim hitem dla dziewczynek są lubiane Num Numsy – błyszczyki i inne cuda dla dziewczynek. Te cuda nie tylko rewelacyjnie wyglądają ale i pachną i to jak smakowicie. do tego wszystkiego mamy dołączane figurki kolekcjonerskie, takie właśnie jak w tym magazynie, także rewelacyjnie pachnące, jak chociażby ciastem bananowym, czy jeżynami. Dziewczynki często się nimi wymieniają jeśli trafią się identyczne.

Jest też coś dla chłopców, choć Lego są także dla dziewczynek, to zestaw który znajdziemy w pakiecie od Media service Zawada to raczej zestaw dla chłopca 😉 Syn uwielbia Lego więc dla każdego coś dobrego.

Dzieci mają zajęcie a ja mam chwilę dla siebie lub domowe obowiązki.

Dziękuję za chwilę dla siebie Wydawnictwu Media Service Zawada.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights