Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Mini Mini,Stacyjkowo, Lego i Num Nums, co je łączy? Media Service Zawada.

Wiecie już ze magazyny kolorowe z gadżetami, zabawkami, królują w naszym domu. Dziś chcieliśmy Wam pokazać jeden z nich. Media Service Zawada umiejętnie połączyli Mini Mini, Num Nums oraz Lego. W jednym zestawie otrzymacie to wszystko, wszystko czego może chcieć dziecko.

W pakiecie znajdzie się kolorowy magazyn Mini Mini z mnóstwem ciekawostek o bohaterach serialu. a nim szereg zagadek, quizów, łamigłówek które mogą zająć dziecko na parę ładnych godzin.

A kiedy już rozwiąże wszystkie zagadki, może zgłębić się w lekturę lubianej przez dzieci bajki Stacyjkowo <3

Każde dziecko uwielbia zabawki. Ostatnim hitem dla dziewczynek są lubiane Num Numsy – błyszczyki i inne cuda dla dziewczynek. Te cuda nie tylko rewelacyjnie wyglądają ale i pachną i to jak smakowicie. do tego wszystkiego mamy dołączane figurki kolekcjonerskie, takie właśnie jak w tym magazynie, także rewelacyjnie pachnące, jak chociażby ciastem bananowym, czy jeżynami. Dziewczynki często się nimi wymieniają jeśli trafią się identyczne.

Jest też coś dla chłopców, choć Lego są także dla dziewczynek, to zestaw który znajdziemy w pakiecie od Media service Zawada to raczej zestaw dla chłopca 😉 Syn uwielbia Lego więc dla każdego coś dobrego.

Dzieci mają zajęcie a ja mam chwilę dla siebie lub domowe obowiązki.

Dziękuję za chwilę dla siebie Wydawnictwu Media Service Zawada.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x