Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Media Service Zawada poleca się na Jesień – Urodziny Scooby Doo <3

Tymciak od dawna jest fanem Słynnego Scooby Doo i Brygady detektywów, śledzi każdy sezon, odcinek po odcinku, a ja razem z nim. Sama w dzieciństwie uwielbiałam oglądać ten animowany serial.

Media Service Zawada, na rynek wypuścił ogrom magazynów dla dzieci. Naszą uwagę przykuł właśnie Scooby Doo. W ostatnim numerze Przeżyjemy ze Scooby i brygadą kolejne ciekawe przygody w formie komiksów. Zadbano także o inna rozrywkę, zagadki, łamigłówki. Możemy zobaczyć dzieła innych czytelników i poczytać listy.

W tym numerze dzieci mają dwa prezenty, jeden z nich o fantastyczna, kultowa gra kalambury <3 Karty z hasłami, mini tablica z mazakiem ścieralnym. Lubicie Kalambury, wygibasy by pokazać o co chodzi? My kochamy, mega frajda. A dzieci fantazja nie zna granic.

Kolejnym gratisem jest paczuszka piasku Kinetycznego, no ja mam mieszane uczucia co do tego typu zabaw ze względu na małego Nikosia i alergię Tymona. Tu akurat nic sie nie wydarzyło. Paczuszka dała mi spooor spokoju 😉

Fantastyczny manewr by oderwać dziecko od gier, telewizora, a by spędziło czas z ulubionymi bohaterami. Te magazyny to nie tylko zabawki, obrazki, to także tekst, ciekawe historie, które sprawiają ze dziecko czyta. Świetna sprawa bo często jednak dzieci nie chcą tak spędzać wolnego czasu;P

Za wspólnie spędzone ze Scooby Doo, jego urodziny dziękujemy Wydawnictwu Media service Zawada.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: