Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Media Service Zawada poleca się na Jesień – Urodziny Scooby Doo <3

Tymciak od dawna jest fanem Słynnego Scooby Doo i Brygady detektywów, śledzi każdy sezon, odcinek po odcinku, a ja razem z nim. Sama w dzieciństwie uwielbiałam oglądać ten animowany serial.

Media Service Zawada, na rynek wypuścił ogrom magazynów dla dzieci. Naszą uwagę przykuł właśnie Scooby Doo. W ostatnim numerze Przeżyjemy ze Scooby i brygadą kolejne ciekawe przygody w formie komiksów. Zadbano także o inna rozrywkę, zagadki, łamigłówki. Możemy zobaczyć dzieła innych czytelników i poczytać listy.

W tym numerze dzieci mają dwa prezenty, jeden z nich o fantastyczna, kultowa gra kalambury <3 Karty z hasłami, mini tablica z mazakiem ścieralnym. Lubicie Kalambury, wygibasy by pokazać o co chodzi? My kochamy, mega frajda. A dzieci fantazja nie zna granic.

Kolejnym gratisem jest paczuszka piasku Kinetycznego, no ja mam mieszane uczucia co do tego typu zabaw ze względu na małego Nikosia i alergię Tymona. Tu akurat nic sie nie wydarzyło. Paczuszka dała mi spooor spokoju 😉

Fantastyczny manewr by oderwać dziecko od gier, telewizora, a by spędziło czas z ulubionymi bohaterami. Te magazyny to nie tylko zabawki, obrazki, to także tekst, ciekawe historie, które sprawiają ze dziecko czyta. Świetna sprawa bo często jednak dzieci nie chcą tak spędzać wolnego czasu;P

Za wspólnie spędzone ze Scooby Doo, jego urodziny dziękujemy Wydawnictwu Media service Zawada.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights