Dzieci,  Książka - To co kocham

Lili w Krainie Baśni – Gdzie nas zabrała ta książka? Konkurs!!! Wygraj swój egzemplarz. WYNIKI !!!

Lili jest zwykłą dziewczynką… choć może nie do końca. Jako niemowlę została znaleziona przez starą kwiaciarkę i przez nią wychowana jak córka. Gdy ma już dziewięć lat, postanawia odnaleźć swoją mamę i wyrusza na długą wędrówkę w nieznane. Jednak już niebawem na jej drodze stanie dziwny wędrowiec i od tej pory wszystko potoczy się inaczej…

Lili w Krainie Baśni to niezwykła opowieść o trosce o innych, odwadze i poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, a przede wszystkim o tym, że dobro zawsze zwycięża.

Kolejna książka która już samym tytułem skradła serce, głównie Liliany, mojej córki. Gdy tylko książka do nas dotarła, wykrzyczała „Mamo to o mnie!”. No cóż, czyż to nie piękne że dzieci tak szybko utożsamiają się z książkami ;P

Uwielbiamy Baśnie, różne, przeróżne. Ta skradła nasze serca już swoim Tytułem. Pięknie ilustrowana historia małej dziewczynki imieniem Lili.

Lili to na pozór zwykła dziewczynka wcale nią nie jest. Wychowuje się w pięknych okolicznościach przyrody przez dobra kobietę, kwiaciarkę. Jednak dziewczynka nade wszystko chce poznać swoją prawdziwą mamę i poznać swoje pochodzenia. Wyrusza więc w świat w poszukiwaniu swojego ja i mamy. Dziewczynka po drodze spotyka mnóstwo ciekawych bajecznych postaci. w jej podróży także jej takie towarzyszą, jej najlepsi przyjaciele – Wiewiórka o imieniu Szpok oraz Gęś Dina. To oni będą jej wspierać w tej jakże trudnej misji jaka ją czeka. Bowiem dziewczynka otrzyma misję uratowania świata Baśni. Na Baśniowy Świat zamach robi zły Baśniarz, który za pomocą złych baśni chce rozsiać zło po całym świecie. Czy Dziewczynka uratuje ten piękny baśniowy świat? Co ja jeszcze czeka? Kogo spotka? Kim okaże się jej mama? Kim jest Kornegius?

Na te pytania odpowiecie sobie wczytując się w nią ze swoimi pociechami w te jesienne wieczory. Piękna historia o walce dobra ze złem. O tym jak bardzo dzieci dążą do poznawania swoich losów, pochodzenia, czy jak w przypadku Lili poszukiwania mamy. Ile siły mają, ile wytrwałości. Baśń, pokazująca cudny bajeczny świat, pełen kwiatów i innych cudów natury. Baśń która uczy tego że iż jak bardo mamy trudną drogę do osiągnięcia celu możemy go osiągnąć ble by dobrocią, dobrym, czystym sercem.

My pochłonęliśmy ją w jeden wieczór. Dzieci zachwycone, tą cudną, piękną historią, i odwagą małej Lili. Książka cudnie ilustrowana, za co odpowiada Olga Synyshyn. A sama autorka Nadiia Prystal przeniosła na w cudny Świat Baśni, wszystko pięknie opisane, ciekawe, wciągające przygody nie pozwalają się nudzić, a sam morał bardzo czytelny. Piękna okładka przykuwa uwagę, postacią ślicznej blond dziewczynki a może wróżki… My polecamy z całego serca na jesienny wieczór, Lili czyta ją od nowa, magia <3

Za piękny baśniowy wieczór dziękujemy Wydawnictwu Dreams <3

Tymczasem wraz z Wydawnictwem mamy dla Was niespodziankę <3

KONKURS !!!

Otóż do wygrania w tym konkursie będzie Egzemplarz Pięknej baśni „Lili w krainie Baśni”

Co należy zrobić by wygrać swój egzemplarz „Lili w Krainie Baśni” ?

Otóż należy:

  1. Być Fanem Tylko Kobieta oraz Dreams Wydawnictwo.
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
  3. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  4. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  5. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni.
  6. Konkurs trwa od 15.10.2019 – 15.11.2019 !!!
  7. Zwycięzca zgłasza się do mnie w celu podania danych adresowych, to ja wysyłam je do Sponsora nagrody <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Powodzenia ! Liczę na Was <3

WYNIKI !!!

Zapewne wszyscy ich wyczekujecie <3 A więc ne pozostaje mi nic innego jak je ogłosić. Wyniki!!! Prezent idealny zarówno na Mikołajki jaki pod choinkę <3 Mam nadzieje że dotrze <3 Tę fantastyczną książkę wygrywa nr 32 <3

Numerek 32 posiada Pani Weronika Kępa – Gratuluję <3 Zapraszam z danymi teleadresowymi na priv <3

Ogromnie dziękuję Wam za wspólna zabawę. Gorąco zapraszam was także na pozostałe 3 trwające konkursy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights