Akcje

Kocham jak to łatwo powiedzieć #wrzesieńmiłości.

Czym jest dla was miłość kochani? Dla jednych najważniejszym z uczuć, dla innych zwykłym przyzwyczajeniem, a dla mnie jest wszystkim. Miłością jest dla mnie mój maż i moje dzieci. To dzięki miłości nawet do samej siebie dążyłam do celu, by spełnić swe marzenia. Z każdym nieudanym związkiem, w którym towarzyszyła mi Miłość, kochałam coraz mocniej. Teraz jestem w punkcie gdzie kochać mocniej chyba się już nie da. Mam kochającego męża i dwójkę cudownych dzieciaków <3 To miłość do nich sprawiła ze nie poddałam się po koszmarnym porodzie i strasznych komplikacjach ze zdrowiem. To dla nich walczę każdego dnia. To dla nich zabiłabym gdyby była potrzeba. Miłość to coś najcenniejszego co mamy. Jak często za późno zdajemy sobie sprawę że kochaliśmy a tego nie powiedzieliśmy ani razu i nie mamy już okazji bo tej osoby już nie ma. Na co czekaliśmy, na odwagę> oklaski? Kochani nie bójmy się kochać, nie bójmy mówić się tego kiedy tylko chcemy, każdy moment jest na to dobry. KAŻDY, a nie będziemy nigdy żałować.

Jak trafnie ujęto to jest w piosence:

 

Kochać – jak to łatwo powiedzieć
Kochać – to nie pytać o nic
Bo miłość jest niepokojem
nie zna dnia, który da się powtórzyć.

Nagle świat się mieści w Twoich oczach
Już nie wiem czy Ciebie znam
Chwile – kolorowe przeźrocza
więdną, szybko zmienia je czas.

Kochać – jak to łatwo powiedzieć
Kochać – tylko to, więcej nic…
W tym słowie jest kolor nieba
Ale także rdzawy pył gorzkich dni.

Jeszcze obok Ciebie moje ramię,
A jednak szukamy się.
Może nie pójdziemy już razem,
Słowa z wolna tracą swój sens.

Kochać – jak to łatwo powiedzieć
Kochać – to nie pytać o nic
Bo miłość jest niewiadomą,
Lecz chcę wiedzieć czy wiary starczy mi.

 

#wrzesieńmiłości, lecz czy aby tylko? Nie, kochani 😉 Miłość ma swoje święto każdego dnia <3 Dlatego celebrujmy każdą wspólnie spędzona chwilę, najmniejszym miłym gestem, słowem, czynem. Miłość to też uczucie do przyjaciół, rodziny  która mieszka gdzieś w oddali, nie szukajmy wytłumaczenia że za daleko? Zadzwońmy, wymieńmy uśmiechy na Skype, powiedzmy tęsknię, kocham. Zanim będzie za późno. Sami dobrze wiemy jak miło, jak dobrze jest usłyszeć słowo Kocham cię <3 Jak to słowo rozpala serce, i zrosi oczy. I tak ma być to dla tych chwil warto żyć. Czy wasze dzieci mówią słowo Kocham cię mamo? Kocham Cię tato? Jak się czuliście gdy pierwszy raz je usłyszeliście? Moje dzieci słyszą to codziennie, czuja to codziennie <3 Dlatego niemal codziennie okazują to mi, słowem Kocham, czy uściskiem <3 Dla mnie to jest bezcenne <3 Jutro ostatni dzień #wrzesieńmiłości, ale od niedzieli będzie to #pażdziernikmiłości. Kochani kochajmy się, dajmy się kochać, pozwólmy sobie na ten luksus, dbajmy o naszą miłość <3

 

[wds id=”4″]

 

 

 

Post powstał w ramach blogerskiej Akcji #wrzesieńmiłości, za namową i przewodnictwem mama-sama.pl 

 

 

Już niebawem, wystartuje powiązany z akcją konkurs – Wypatrujcie <3 <3 <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights