My i nasze dni

3 urodzinki Lilianki – 100 lat Kochanie ;) Fotorelacja

3 Latka – kiedy to zleciało

Eh, Pewnie każda mama co roku zadaje sobie to pytanie – Kiedy to zleciało? Otóz w mgnieniu oka 😉 
Lilianka 14.11.2012 roku przyszła na świat a dokładnie o 4.15;) 
Nie wiem jak wy, czy organizujecie ogromne przyjęcia czy raczej skromne? Ja skromne, najbliższa rodzina. Gdy zaś podrośnie pomyślę nad Kinder party. 
A tymczasem pierwsze można rzec tematyczne urodzinowe przyjątko. Długo zastanawiałam się nad motywem bo Liliana co chwilę zdanie zmienia (jak to baba). No i któregoś dnia dojrzała przypadkiem tort z Elsą no i truła truła i wytruła. Matka sie bała ale strach pokonała i zrobiła. Cukiernik ze mnie żaden ale Tort jest. Ponoć nawet ładny i smaczny 😉
Mam nadzieje że nie chwalili z grzeczności;) 
Pierwszy raz walczyłam z lukrem plastycznym. Liliana i Tymon dzielnie pomagali a to efekt:

A to   sprawczyni całego zamieszania 😉
 To się nazywa niezdecydowanie. Czapeczka urodzinowa czy korona? Ale co to za królowa bez korony…Eh
 

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights