Streetcom

Kartki słać czy nie słać…? Oto jest pytanie.Envelo

Projekt Envelo w Streetcom…chyba już nigdy nie wyślę tradycyjnej kartki 😉

Witam was kochani w sobotni poranek. Jakie macie plany na dziś? Ja na pierwszym planie mam Kartki Świąteczne…Co roku wysyłam standardowe kartki Świąteczne z życzeniami. W tym roku na śmierć o nich zapomniałam.

Miały być to kartki standardowe aczkolwiek własnoręcznie wykonane. No i co niestety nie wyszło…Brakło czasu i skleroza do tego…Eh cóż poradzić. Na szczęście na ratunek przychodzi

Otóż envelo to nic innego jak portal internetowy za pośrednictwem którego możecie wysłać kartkę, list, czy też zapłacić faktury.
Dziś na celu mam kartki…Można zaprojektować je samemu i wybierać spośród gotowych wzorów, można dodać własne życzenia bądź skorzystać z gotowych.
Jak zacząć?
Wystarczy wejść na stronkę envelo, zarejestrować się, rejestracja jest bezpłatna. No i przejść do tworzenia.
Gotową kartkę można wysłać do kilku adresatów a pomóc nam może książka adresowa w którą wklejamy dane naszych znajomych których chcemy uraczyć Ową kartką.
Po zaprojektowaniu wzoru, zaadresowaniu, trzeba przejść do płatności…Cennik taki jak na poczcie polskiej. Mamy do wyboru różne opcje dostawy.
Wszystko można zrobić online, nie wychodząc z domku. Po dokonaniu płatności, envelo na bieżąco informuje nas o stanie realizacji zamówienia.
Dla ciekawskich…
Oto projekt naszej Świątecznej Kartki którą wysłaliśmy w świat na Święta Bożego Narodzenia.
Efekt super.Zupełnie coś innego niż standardowa pocztówka.
Pobawcie się i projektujcie. Każdy na bank ucieszy się z takiej kartki Wielkanocnej.
Nasza kartka Bożonarodzeniowa 😉


Zapraszam…

Podzielcie się swoimi dziełami…

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights