Dzieci,  My i nasze dni

Coś dla małej fanki L.O.L Surprise od Media Service Zawada.

Kto nie ma córki , nie zrozumie fenomenu L.O.L Surprise. Magiczna kula, a podczas jej rozpakowywania odkrywasz małą laleczkę i szereg akcesoriów do niej. Małe fanki tych laleczek chcą jednak więcej i więcej. Moja Lilka do szkoły pół wyprawki zażyczyła sobie z tym motywem. Mówi i ma. Do tego w czasie wolnym oprócz zabawy ulubionymi ostatnimi czasy laleczkami może szaleć z cudnymi stempelkami, rysować, kolorować i wyklejać, a wszystko dlatego iż na przeciw oczekiwaniom małych fanek L.O.L Surprise wyszła Firma Media Service Zawada. To dzięki niej mamy okazję poznać laleczki rozwiązując sprytne i ciekawe, w dodatku uczące zagadki w książeczce z cudnymi naklejkami z wizerunkiem tych barwnych laleczek. Wiecie ile ich jest? Chyba nikt nie jest w stanie zliczyć.

Dzięki jednej z książeczek uczymy się je rozpoznawać, kolorować. L.O.L Surprise – Zawsze bądź sobą to 4 numer książeczki. Jednym słowem bawimy się i uczymy z L.O.L. Liliana już i tak sporo imion lalek znała, w przeciwieństwie do mnie. Ona się bawi a ja się uczę. Rozpoznajemy po zagadkach o która lalę chodzi. Doklejamy naklejki z Laleczkami a nawet gramy. Bo w książeczce jest świetna gra, na zasadzie rzutu kostką i kto pierwszy dotrze do mety. Ponad to mamy tu test sprawdzający do której paczki laleczek pasowałybyśmy najbardziej <3 Odpowiadamy, zliczamy odpowiedzi i mamy wynik. Obie mamy wynik Rock Club.

Do tego Firma na rynek wypuściła kolorowy magazyn z mnóstwem ciekawostek o laleczkach. Super historyjki, zagadki a co najważniejsze? Dodatki. Pakiet cudnych dodatków znalazła Lilianka w otrzymanym specjalnym wydaniu magazynu L.O.L. A co to było? Piękna saszetka z brokatową wyściółką z tkaniny, z wizerunkiem naszych laleczek zapinana na różowy suwak, do tego ołówek z gumką do mazania z motywem Dolara, oraz czaderski stempelek z tym samym motywem w cudnym złotym odcieniu. Najchętniej przestempelkowałaby wszystko. Z poprzednim magazynem Lili zgarnęła już pakiet stempelków i saszetka jest idealna do ich przechowywania.

A na co by tu wykorzystać te cudne mini naklejki? Może na paznokcie? Kto wie <3 Ogromnie polecamy takie magazyny. To niesamowita frajda z kolekcjonowania gadżetów z ulubionym motywem, do tego szereg zabaw, i ciekawostek o tm co lubimy. Porcja wiedzy i zabawa w jednym.

Serdecznie dziękujemy za super zabawę Media Service Zawada

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights