TestMeToo

Zdrowa i smaczna przekąska czyli testujemy Activia Jogurt Naturalny i Owoce dzieki TestMeToo.

Lubicie Jogurty? Ja uwielbiam choć niekoniecznie przepadam za naturalnymi.
Jednak Danon stworzył coś nowego.
Coś pysznego i dzięki TestMeToo mam okazję testować 😉 
Jeśli nie znacie a chcecie poznać TestMeToo i mieć okazję testować co nie co to zapraszam Tutaj: 
Kilka słów o Danon ja lubie wiedzieć co nieco o Firmach których produkty kupuję 😉
Początki Danone’a siegają sięgają Barcelony roku 1919, gdzie Isaac Carasso (ojciec Daniela, od imienia którego powstała nazwa firmy), w oparciu o współpracę z Instytutem Pasteura z Paryża rozpoczął produkcję fermentowanych produktów mlecznych. Pierwsze jogurty pod nazwą Danone były sprzedawane w aptekach w Barcelonie.
Z kolei Grupa DANONE powstała w 1973 roku z połączenia firmy BSN, producenta opakowań szklanych i napojów oraz Geravis Danone, producenta żywności. Pod obecną nazwą działa od 1994 roku. W ciągu 30 lat funkcjonowania stała się jedną z największych firm spożywczych na świecie.
Na polskim rynku produkty Danone pojawiły się po raz pierwszy w 1990 roku. Początkowo były importowane, ale pod koniec 1992 roku podjęto decyzję o rozpoczęciu produkcji w warszawskiej fabryce – w wynajętych halach Zakładu Mleczarskiego Wola. Dwa lata później doszło do pełnego przejęcia i wykupienia reszty ZM Wola, a w 1995 roku Danone wzbogacił się o kolejną fabrykę – w Bieruniu na Śląsku.
Pierwszymi produktami Danone na rynku polskim były kefir i śmietana. Z czasem uruchomiono produkcję homogenizowanych serków smakowych oraz serków Petit Danone, znanych obecnie pod nazwą Danonki. Dziś portfolio firmy jest dużo większe – zawiera produkty przeznaczone dla dzieci, osób starszych, a także marki przynoszące korzyści zdrowotne osobom z problemami trawiennymi lub podwyższonym poziomem cholesterolu.
Wszystkie jogurty i serki produkowane w fabrykach w Polsce powstają wyłącznie z polskiego mleka. Dostawcy Danone troszczą się o dostarczanie mleka najwyższej jakości, przez co gwarantują bezpieczeństwo wytwarzanych z niego produktów.
A teraz pokażę wam co Danon przygotował wraz z TestMeToo do testów 😉

Jogurt naturalny z musem owocowym i owocami. Świetna przekąska, dodatkowo dzięki obecności żywych kultur bakterii Acti Regularis dba o nasz układ trawienny i go wspiera. Idealna przekąska którym doskwierają problemy układu pokarmowego. Zdrowa i smaczna. Wzbogacony o owoce które nadają smaku i charakteru. Nie którzy rezygnują z jogurtów naturalnych ze względu na ich smak, ten jest smaczny dzięki owocom właśnie. Nie jest słodki do przesady jak wiele innych jogurtów. 
Do testów otrzymałam osiem dwupaków – Malina, Truskawka, Brzoskwinia oraz ciekawostka – Suszona Śliwka . Każdy z nas znajdzie swój smak. Mi smakują wszystkie choć najbardziej malina 😉 Rzecz gustu. 
Co mnie najbardziej zaskoczyło? Smak. Wyważony. Idealny wręcz. Ilość czyli porcja jednego pudełeczka jak dla mnie wystarczająca choć ta Activia ma być sprzedawana w dwupakach 😉 
Już zauważyłam ze jogurt można jeść na kilka sposobów. Na zmieszanego czyli dokładnie wymieszając jogurt z owocami których warstwy widać dzięki przezroczystemu opakowaniu. Bądź na cierpliwca czyli cierpliwie czekać aż dojdzie się do dna i zasmakuje w owocach. Jest tez sposób  na oszukańca czyli nurkować przez jogurt wprost do owoców. 😉 
Oby więcej tak smakowitych testów. Jogurt wyśmienity i posmakował najwybredniejszym smakoszom świata czyli dzieciom, w tym wypadku moim szkrabom. Jeśli z ich ust padnie Mniamko, mniamko mniam…To znaczy ze jest pyszny. Czy można o lepszą recenzję. Wkrótce więcej zdjęć z naszych testów 😉 
Kto jeszcze miał okazję testować? 
Chwalcie się spostrzeżeniami 😉 
Ja zdecydowanie polecam choć na półkach sklepowych go nie zauważyłam 😉
 A to moja opinia na TestMeToo

TestMeToo - dołącz do nas

Leave a Reply

%d bloggers like this: