Canpol

Wystartowała 52 edycja Blogosfery !!! Blogujesz? Testujesz! z marką Canpol Babies.

Nawet nie wiecie z jaką Radochą zaglądam 1 każdego miesiąca do Blogosfery marki canpol Babies <3 Otóż aż serce rośnie gdy patrze jak fantastyczne produkty marka przygotowała tym razem do testów i do organizacji konkursów dla Was przez blogerki <3

Jeśli ktoś nie kojarzy marki to zapraszam

A jeśli jesteś Blogerką i chciałabyś zrecenzować produkty marki Canpol Babies <3 Lub zorganizować z nimi konkurs dla swoich czytelników <3  może po prostu uwielbiasz tak jak ja ich produkty i chciałbyś wiedzieć gdzie możesz spodziewać się konkursu lub recenzji to zapraszam Tutaj :

Miałam okazję już kilkakrotnie organizować dla Was konkursy z produktami marki Canpol Babies <3 Oraz Zrecenzować fantastyczne produkty. Z miłą chęcią to dla Was powtórzę. Wiem jak ważne jest wczytanie się w opinie przed zakupem produktów które mają służyć dzieciom lub mamom dla dzieci <3

Tym razem gdy zobaczyłam co marka przygotowała aż zamarłam z ognikami w oczach. Jest to zestaw:

Wiecie już co to? Otóż mega potrzebny każdej mamie podgrzewacz do butelek, oraz butelka ze specjalnym systemem antykolkowym Haberman <3 Otóż 15 blogerek otrzyma do testów po 1 zestawie do zrecenzowania na swoim blogu <3 I aż 15 blogerek otrzyma po 2 zestawy jako nagrody do konkursów dla swoich czytelników <3

Czyż nie fantastycznie? No nie mogłam się nie zgłosić <3 Marzy mi się możliwość zrecenzowania kolejnego fantastycznego zestawu oraz zorganizowania dla was kolejnego fantastycznego konkursu <3

Przybliżę Wam nieco już teraz ten zestaw <3

1.Elektryczny podgrzewacz do butelek

Nowy elektryczny podgrzewacz Canpol babies zapewnia komfort dla karmiącego i bezpieczeństwo dla pozostawionego w urządzeniu pokarmu.

Podgrzewacz został wyposażony w funkcjonalny pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów, pasuje także do większości butelek wąsko i szerokootworowych oraz słoiczków z gotowymi posiłkami. Temperaturę można regulować płynnie, co ułatwia utrzymanie zróżnicowanych pokarmów w odpowiedniej dla nich temperaturze. Dzięki sterowaniu jednym pokrętłem urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze.

 

pojemnik z pokrywką do
podgrzewania gęstych pokarmów

 

 

 

    płynna regulacja temperatury podgrzewania

 

 

 

 

   termostat i grzałka PTC zapewniająca długą żywotność

 

 

 

Zestaw zawiera:

 

2.Butelka Haberman

PRZEŁOM W REDUKCJI KOLKI

– KARMIENIE Z ZAMKNIĘTEGO SMOCZKA

butelka haberman z mlekiem

logo made in eu

 

Butelka Haberman jest opatentowanym produktem zaprojektowanym z myślą o dzieciach cierpiących na kolkę .

Została wyposażona w specjalny system, który sprawia, że dziecko nie łyka powietrza, dzięki czemu jest mniej narażone na kolki. Butelka nie rozleniwia dziecka i umożliwia karmienie naprzemienne.

butelka haberman przezroczysta

 

 

Smoczek pełen pokarmu

  • niezależnie od kąta nachylenia butelki

W przeciwieństwie do innych butelek, w butelce Haberman smoczek tworzy odrębną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas w trakcie karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki, nie miesza się z pokarmem, który dziecko pobiera ze smoczka.

Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza.

 

No to kochani do dzieła <3 Zgłaszajcie się bo Warto <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights