#kobieta, #dzieci, #zabawa, #testy, #recenzje, #opinie, #przepisy, #diy, #fotografia, #blogmam, #blogującamama, #instamama, #testyirecenzje, #rzetelneopinie, #women, #kids, #formam #forkids, #dladzieci, #dlamam, #blogparentingowy, #bloglifestyle, #lifestyle, #parenting, #mama, #matka,
Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Wieczory ze Świnką Peppą od Media service Zawada.

Dziś kolejny wieczór który po szkole umila nam Media service Zawada. Tym razem nasz wieczór to zabaw ze Świnką Peppą. Z chęcią pokażemy wam jak Media Service Zawada umila nam czas. 2 propozycje i super zabawa.

Jedna z naszych propozycji to nie wielka kolorowanka, ale nie taka zwykła, do której potrzebujesz kilkunastu co najmniej kredek, natomiast wystarczy jeden mazak. Tak Mazak!

Mazak napełniamy wodą i malujemy po naszej kolorowance. Ukazują nam się wtedy w magiczny sposób kolory. Nasze ilustracje nabierają życia i pięknych barw. Książeczka jest nie wielkich rozmiarów. A same strony są na tyle sztywne bo z dość grubej tekturki, dzięki czemu nie przesiąkną wodą przez co nie zrobią się paskudne. Bardzo dobrze wykonane.

Kolejną propozycją to książeczka z serii Bajeczki z półeczki, czyli cienka książeczka z bardzo ciekawą historią która pokazuje nam otaczający nas świat, i w ciekawy i prosty sposób tłumaczy zachodzące w nim zjawiska. Np. w tej książeczce pada pytanie “Skąd te cienie?” I wszystko toczy się w koło tego tematu. Oczywiście głównymi bohaterami są tu nasza różowiutka i lubiana Świnka Peppa i jej cała rodzinka. Książeczka idealna do samodzielnego czytania przez dzieci. Pięknie ilustrowana, sprawdźcie sami.

Idealne propozycje dla fanów Świnki Peppy na nadchodzące Mikołajki <3

Dziękujemy Wydawnictwu Media service Zawada za sporą dawkę rozrywki <3

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: