Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Wieczory ze Świnką Peppą od Media service Zawada.

Dziś kolejny wieczór który po szkole umila nam Media service Zawada. Tym razem nasz wieczór to zabaw ze Świnką Peppą. Z chęcią pokażemy wam jak Media Service Zawada umila nam czas. 2 propozycje i super zabawa.

Jedna z naszych propozycji to nie wielka kolorowanka, ale nie taka zwykła, do której potrzebujesz kilkunastu co najmniej kredek, natomiast wystarczy jeden mazak. Tak Mazak!

Mazak napełniamy wodą i malujemy po naszej kolorowance. Ukazują nam się wtedy w magiczny sposób kolory. Nasze ilustracje nabierają życia i pięknych barw. Książeczka jest nie wielkich rozmiarów. A same strony są na tyle sztywne bo z dość grubej tekturki, dzięki czemu nie przesiąkną wodą przez co nie zrobią się paskudne. Bardzo dobrze wykonane.

Kolejną propozycją to książeczka z serii Bajeczki z półeczki, czyli cienka książeczka z bardzo ciekawą historią która pokazuje nam otaczający nas świat, i w ciekawy i prosty sposób tłumaczy zachodzące w nim zjawiska. Np. w tej książeczce pada pytanie „Skąd te cienie?” I wszystko toczy się w koło tego tematu. Oczywiście głównymi bohaterami są tu nasza różowiutka i lubiana Świnka Peppa i jej cała rodzinka. Książeczka idealna do samodzielnego czytania przez dzieci. Pięknie ilustrowana, sprawdźcie sami.

Idealne propozycje dla fanów Świnki Peppy na nadchodzące Mikołajki <3

Dziękujemy Wydawnictwu Media service Zawada za sporą dawkę rozrywki <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights