Uncategorized

Testy odkurzacza Philips Performer Ultimate Fc8955 – Podsumowanie

Testy odkurzacza Philips Performer Ultimate Fc8955 – Już wiem ze to mój numer 1 !!! 

Na początku w szoku byłam że udało mi się załapać do testów tego cudeńka. 
Wreszcie mam odkurzacz, który spełnia moje wymagania. 
Inteligentny, sprzęt – sprzymierzeniec w walce z alergenami. 
W pierwszym poście przedstawiłam wam  wszystkie dane na temat tego Inteligentnego cacka :
 


http://przedewszystkimkobietaohmylife.blogspot.com/2017/03/philips-performer-ultimate-fc8955-i.html
W drugim zobaczyliście krótkie Video 
w którym przybliżyłam wam ten inteligentny odkurzacz.
 
http://przedewszystkimkobietaohmylife.blogspot.com/2017/04/philips-performer-ultimate-fc8955.html
Czas na podsumowanie testów i dłuższa Videorelację;) 
 
Oto krótki spot Marki Philips, reklamujący nasz odkurzacz 
 

Plus+ 1


Cały czas podkreślam inteligentny, dlaczego? 
Otóż dlatego że taki właśnie jest ten odkurzacz. Posiada funkcję automatycznego wyłączania gdy jest w bezruchu, sam się wyłącza, nie działa bezsensownie, dy my np przestawiamy stół czy fotel by dokładnie odkurzyć. Co za tym idzie nie czerpie energii elektrycznej wiec mniej płacimy, dodatkowo nie drażni nas to bezsensowne wycie odkurzacza. A co jest jeszcze lepsze w tej funkcji, ze odkurzacz sam się włącza gdy tylko weźmiemy uchwyt w dłoń – no czyż nie jest inteligentny? Jest, wyczuwa gdy nas nie ma i wyczuwa gdy wracamy;)
Świetne rozwiązanie.

Plus+ 2 Kto kiedyś pomyślał o filtrach HEPA w odkurzaczach… Teraz to standard, i cały czas są udoskonalane, tak by jak najlepiej spełniać swoją rolę. Otóż ten  zastosowany w odkurzaczu Philips Performer jest o tyle lepszy od poprzedników że zatrzymuje wszystkie pochłaniane alergeny. Dla mnie jest to bardzo ważny element w tym odkurzaczu. Wreszcie w domu jest naprawdę czysto, a dla moich alergików dom bez kurzu i alergenów to marzenie.

Plus+ 3

Wydajność i efektywność dzięki technologi AirFlow Max . Na nią składa się kilka czynników, miedzy innymi żebrowana budowa komory na kurz, oraz samego worka. Przestrzeń między workiem i komorą dzięki żebrom, zapewnia dodatkowy przepływ powietrza wiec worek jest maksymalnie wykorzystywany. Sama budowa worka, struktura tkaniny sprawia ze pory nie zapychają się, dzięki czemu nie redukuje się moc ssania.  I o to chodzi !


Plus+ 4Pilot zdalnego sterowania, jedna dłonią możemy sterować odkurzaczem, włączać go i wyłączać kiedy chcemy. Dodatkowo możemy regulować moc dopasowując ją do odkurzanej powierzchni.
Możemy włączyć i wyłączyć podświetlenie jeśli tylko korzystamy ze szczotki TriActive Led – jaka to wygoda. 😉

Plus+ 5

Bogate wyposażenie, kilka szczotek , znajdziemy miedzy innymi: szczelinowiec, szczotkę tapicerkę w której dodatkowo możemy zdemontować włosie, szczotka do dywanów CarpetClean, Turboszczotka, zintegrowana końcówka z przesuwnym włosiem zaraz przy pilocie, no i nasz gwiazda TriActiveLed  – szczotka podświetlana LEDAMI !
Plus+ 6

Szczotka TriActive LED – szczotka podświetlana Ledami. Teraz odkurzanie będzie bardziej dokładne. Posiada dodatkowe gumki – tzw zbieracze które nagarniają wszystko pod otwór ssący. Do tego pełnią funkcję dodatkową, zwiększają przyczepność do podłoża a co za tym idzie automatycznie zwiększają moc ssania. Szczotka idealnie nadaje się do odkurzania zarówno w dzień, jak i wieczorem, przy kiepskim oświetleniu, ale uwierzcie, sprawdza się idealnie po ciemku;) Idealna do odkurzania pod meblami, choć te muszą być zawieszone dość wysoko nad podłogą, pod moimi niestety się nie mieści. Po za tym sprawdza się idealnie. Idealna będzie dla osób które mają problemy ze wzrokiem, bo przecież nie wszyscy mamy idealny. 


Plus+ 7

Za bardzo sterowną konstrukcję, zarówno samego odkurzacza jak i szczotek, jest bardzo mobilny i leciutko się prowadzi, nie potrzeba wkładać w to ogromnego wysiłku.

Plus+ 8 

Wyświetlacz, na którym wyświetlają się informacje na temat podłoża do którego dobraliśmy moc, świetne rozwiązanie. 

Nasz odkrzacz został nagrodzony Pieczęcią jakości ECARF 

Pieczęć Jakości ECARF stanowi pieczęć homologacji, która ma pomóc w wyborze produktów i usług odpowiednich dla użytkowników alergicznych.

Europejskie Centrum Badań nad Siecią Medyczną (ECARF) non-profit przyznało certyfikację produktom, które spełniają szczegółowe wymagania jakościowe w zgodzie z potrzebami osób cierpiących na alergie. Dla każdego konkretnego produktu lub kategorii usług tworzone są konkretne katalogi kryteriów, które opierają się na najnowszych odkryciach naukowych i regularnie aktualizują. Całe społeczności, które dostosowują swoje oferty do potrzeb osób cierpiących na alergie, również kwalifikują się do uzyskania certyfikacji od 2008 roku.
Pieczęć Jakości ECARF jest europejską certyfikacją. Fundacja nadaje Pieczęć według szczegółowych wymagań, które są ustalane, zatwierdzane i monitorowane przez międzynarodowy komitet doradczy. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie produkty, takie jak towary konsumpcyjne lub produkty spożywcze, oraz wszystkie usługi, takie jak hotele czy restauracje, mogą być certyfikowane .  Podstawą certyfikacji jest dowód, że produkt lub usługa oferuje znaczną poprawę jakości życia konsumentów alergików. Jakość produktu lub usługi jest regularnie monitorowana poprzez losowe pobieranie próbek .
   Dodatkowo nasz producent gwarantuje na ten właśnie odkurzacz 5 letnią gwarancję !!!

Philips posiada także tzw Zielone Logo Takich Plusów mogłabym dać jeszcze sporo. 
Jednym słowem Odkurzacz 1 KLASA 😉

Rewelacyjny, lepszego nie miałam i chyba nie mogłabym sobie wymarzyć, poza resztą szczotek które też mogły by byś podświetlane ;P (taki żarcik) Choć kto wie. Philips zadziwia i to pozytywnie. 

A wiec moja ocena odkurzacza to 6 + 

Zasłużone niezmiernie. Testy dobiegają końca i może jeszcze uda mi się coś nakręcić, uchwycić i wam przekazać, coś co być może mi umknęło gdzieś po drodze. Zobaczymy. 

Póki co montuję Końcową Videorecenzję.
Samodzielnie, bez operatora, muszę być 2 w 1 Haha ;P 

Mam nadzieje ze mi się to uda.
Póki co zapraszam na recenzję tego odkurzacza  przez słynną Panią GADŻET 😉  A teraz czas na moja Videorelacje z kilku dni testów 😉 
Zapraszam serdecznie…Zasiądźcie wygodnie…Mam nadzieje że obejrzeliści do końca… i zostawicie jakiś ślad po swojej wizycie czy w komentzarzu na blogu czy na kanale YT <3 
Testy bardzo, ale to bardzo intensywne i rewelacyjne…Aż miło testować taki sprzęt. 
POLECAM !!! 

Patrz także: 

Philips Performer Ultimate FC8955 – I kurz nam nie straszny – Przedstawienie sprzętu
 oraz

Philips Performer Ultimate FC8955 – wyposażenie 


0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x