#kobieta, #dzieci, #zabawa, #testy, #recenzje, #opinie, #przepisy, #diy, #fotografia, #blogmam, #blogującamama, #instamama, #testyirecenzje, #rzetelneopinie, #women, #kids, #formam #forkids, #dladzieci, #dlamam, #blogparentingowy, #bloglifestyle, #lifestyle, #parenting, #mama, #matka,
DIY,  My i nasze dni

Moja Krawiecka kariera…

Ja i krawiectwo

Ostatnio na FanPage pojawiło się kilka moich Tworów szyciowych. Nie szyje ich ktoś tylko ja. Może jakąś zdolniachą nie jestem Ale to czego nauczyłam się w szkole zawodowej i na praktykach w główce zostało i staram się to przelać na tkaninę i nie tylko. Uczyłam się 3 lata.. beztroskie lata.Matko kiedy to było. Cześć klasy poszła do Liceum a ja hm…Tchórz do zawodówki bo ponoć zdolna byłam. Eh. I jaki kierunek. Krawiectwo.
Natchnęło mnie. 
# lata zleciały migusiem. Egzamin czeladniczy zaliczony niestety praktyki dłuższej w zawodzie brak. Potem Liceum i studium jedno potem drugie a wreszcie dzieci i w sumie w zawodzie nie pracowałam. 
A to do zakończenia szkoły 13 lat !!!
I jak tylko dostałam maszynę staram się co nie co działać. Nie wszystko stworze na wieloczynnościówce bez typowego Overlocka ale co mogę to robię i tak powstało kilka rzeczy.
Rzeczy dla mnie i dla dzieci. 
Rzeczy także na sprzedaż. Przeróbki krawieckie także wchodzą w gra, rodzinka już mnie oblega ;P
A to moje dzieła na użytek mój, czy też dla dzieciaków. Pewnie z dnia na dzień będzie tego więcej. Oczywiście czym będę mogła będę się dzielić, co i jak uszyć. 

%d bloggers like this: