Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Magazyny, kolorowanki, bajki do czytania i na dvd, naklejki.Czyli pakiet od Media Service Zawada.

Zapewne wiecie że lubimy magazyny kolorowe, kolorowanki, książeczki pełne łamigłówek, a gdy jeszcze to wszystko jest w pakiecie z super dodatkami, to już pełnia szczęścia. Ostatnio zagościł u nas fajny pakiecik od Media Service Zawada – Nick JR. A w nim magazyn pełen łamigłówek z ulubionymi bohaterami takimi jak chociażby Blaze.

Kiedy już rozwiążemy wszystkie zadania, łamigłówki z magazynu, możemy zaczytać się w historii Blaza, w małej książeczce. Książka pełna ilustracji wprost z bajki z kolejną ciekawą przygodą.

Po lekturze możemy zająć się czymś artystycznym. Mam tu na myśli załączoną kolorowankę. Zajęcie na kolejną godzinkę. Takie kolorowanki wspierają również motorykę, pobudzają wyobraźnię. Do kolorowanki załączone są kredki, oraz naklejki, to co dzieci uwielbiają. Juz samym tym dodatkiem zostaną kupione.

Gdy uporamy się już z bohaterami na papierze, możemy zasiąść przed Tv i obejrzeć bajki z Superkolekcji. Bowiem do pakietu załączona jest płyta dvd z bajkami.

Jak widać przy takim pakiecie mamy zajęty cały wieczór. Już Nie usłyszymy „Mamo nudzi mi się”. To kto z nami zaczyna zbierać Filmową Superkolekcję? Możemy zasiąść przed Tv, oglądać z dziećmi ulubione bajki nie czekając aż pojawią się w programie.

Cały pakiet, wszystko to na licencji Nickelodeon Junior.

Za mile spędzone wieczory dziękujemy wydawnictwu Media service Zawada.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights