My i nasze dni

Gazetki reklamowe…

Gazetki reklamowe

Nie wiem jak wy ale ja mam Manie…Manie przeglądania gazetek reklamowych marketów. Czy to w wersji papierowej czy też elektronicznej…A że do mnie ostatnimi czasy nie docierają gazetki z Lidla zerkam na ich stronkę, tak jak uczyniłam to dziś…No i dech mi zaparło gdy ujrzałam Owe Cudo…

Muszę je mieć no po prostu muszę, no muszę, inaczej będę  chorować przez miesiąc i wreszcie sama to sklecę ;P
Niektórzy mają dość tych jak to twierdzą śmieci i nawet na sam tekst ulotki najchętniej wyłączyli by domofon…Ale ja np lubię pooglądać, często można upatrzeć coś ciekawego, promocje i nie kiedy sporo zaoszczędzić, np czasu i pieniędzy.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights