Dzieci,  Książka - To co kocham

Bing i choroba nam nie straszna.

Od lat uwielbiamy Króliczek Bing cieszy się wcale nie malejącym powodzeniem. Uwielbiają go zarówno dzieci , jak i dorośli za to jaki wpływ ma na dzieci.

Binga poznaliśmy gdy kilka lat temu zawitał na ekrany polskich stacji. Ten serial miał ogromne powodzenie u moich starszych dzieci. Od nie dawna zachwyca się nim Nikodem. Tym razem Bing króluje u nas pod postacią książeczki. Lektura ma mało tekstu, jest kartonowa i w ciekawym kształcie. Krótka ale i ciekawa historia z ulubionym króliczkiem sprawia że choroba nam nie straszna. Bing ma 3 latka, a więc tyle ile Niko <3

Ten sympatyczny króliczek o zielonych oczach i w czerwonych ogrodniczkach wzbudzi sympatię każdego, a dzieci to w 100%. Przeżywa ciekawe przygody, zawsze w towarzystwie przyjaciół. Jego przygody opierają się na codziennej nauce, a tym samym jego nauka sprawia że nasze dzieci uczą się także.

Książeczka którą dziś wam pokażemy to wydanie od Harper Kids. Sztywne kolorowe strony, do tego w ciekawym kształcie. „Wielka rzecz” to zabawy Binga, codzienne obowiązki, często wykonywane pierwszy raz przez co zyskują miano Wielkiej rzeczy. Poznamy tu wszystkich przyjaciół Binga, między innymi Sula, Pando, Koko, Charli, Pola, Flop, Amma.

  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: BING. KSIĄŻECZKI KARTONOWE
  • Autor: zbiorowe opracowanie
  • Tłumacz: Beata Żmichowska
  • Typ oprawy: kartonowa
  • Data premiery: 29.09.2021

Przygody z Bingiem to sama radość zwłaszcza podczas choroby <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights