Perlux,  Z miłości do czystości

Z miłości do czystości – Nasze testy Pereł Perlux White

Każda z nas, młodych mam  i to bez wyjątku czy mniej czy bardziej zapracowanych marzy o świeżym czystym praniu i w dodatku szybkim i ekonomicznym.
A czy może być coś co nam to ułatwi? Otóż tak, perły piorące Perlux.
Łatwiejsze i szybsze dozowanie środka piorącego. Wystarczy wrzucić kapsułkę prosto do bębna przed załadowaniem prania 😉

Jakiś czas temu los uśmiechnął się do mnie i mam przyjemność znaleźć się w gronie ambasadorów marki Perlux.
Dzięki Z miłości do czystości mam okazję testować Perlux White 😉 Oraz płyn do płukania Lovely Moment <3

Jak dla mnie zestaw idealny…Cudne, nie rażące zapachy…A płyn…hmmm, zapach czuje do dziś 😉
Przedstawię wam kilka Faktów o Perlux <3

 Teraz pochwalę sie swoją paczuszką. dotarła w tempie expresowym <3

Zaraz zabrałam sie za pranie…
Fakt nie brudziłam specjalnie, zebrałam to co akurat było w planach, zabrudzenia średnie, puder na kurtce:

Farba plakatowa na pokryciu pralki:

A reszta to standardowe białe pranie, ciut poszarzałe, przepocone.
Moje obserwacje? Wszystko czyste, świeże i pachnące, dodatkowy atut? Wyjątkowo miękkie, i tu mam dylemat bo nie wiem czy to zasługa pereł czy płynu?
Chyba i to i to coś dało.
Perły Perlux dzięki pewnej technologii zmiękczają wodę?

Jak myślicie? Świetne rozwiązanie? Dzięki tej technologii nie musimy wydawać pieniędzy na dodatkowe środki zmiękczające pranie 😉
A przy dzieciach to bardzo ważne, zwłaszcza u dzieci ze skłonnością do podrażnień, czy skłonnością do AZS.

Także u mnie perły sprawdziły się w 100% a nawet 200%
Muszę zwracać uwagę na to czy środek piorący nie alergizuje, gdyz syn jest alergikiem o podrażnienia i reakcje skórne bardzo łatwo u niego. Póki co jest super, nic się nie dzieje.

Co jeszcze spodobało mi się w tych perłach? Przyznam ze akurat w domu nie miałam innego środka piorącego do kolorów, więc zaryzykowałam i odświeżyłam dekoracyjne poduchy dzieciaków oraz ich ukochane kocyki, i wyprałam w perłach Perlux White z dodatkiem płynu Perlux…Efekt?

Liliana nie odkłada kocyka nawet na chwilkę:

Tyle dobrego zdziałała taka jedna mała kapsułka:

Mała niepozorna a jednak może okazać się niebezpieczna gdy pozostaje w łatwo dostępnym miejscu dla dzieci, zwłaszcza tak małych jak np moje 3 i 5 letnich;) Chyba nie muszę mówić jaka wyobraźnia dzieci może być ogromna.
Dlatego Perlux na swoich opakowaniach ma takie  ostrzeżenia, nie zwróciłam uwagi czy na innyc środkach tego typu też takie są, ale to ważne:

Mimo tego uważajmy i przechowujmy je z dala od dzieci. Dzieci na takie ostrzeżenie nie zwrócą uwagi.

Cóż jeszcze mogę napisać…Jak dla mnie świetny produkt i na pewno zakupię go nie raz, a płyn, hhm…zaraz pędzę szukać go na sklepowych półkach. Tam gdzie pracuje nie widziałam go, ale liczę na to ze się pojawi.

Polecam !!!

Jeśli mieliście już okazję wypróbować ten produkt dzięki mnie czy w inny sposób to proszę was o wypełnienie ankiety, na samym końcu poproszeni zostaniecie o podanie imienia i nazwiska osoby dzięki której testowaliście. Wpisujecie moje dane: Katarzyna Maria Kaczmarkiewicz, lub innej osoby dzięki której to zrobiliście.
Z góry dziękuję i czekam na wasze opinie na temat tego produktu.  https://docs.google.com/forms/d/1vKlprPlF1HN_3MowskZB6eh6qRm0JcyGI-kN2g-YUkU/viewform?c=0&w=1

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Brak komentarzy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights