Ja w Avon

Ja w Avon

No to kolejny news o mnie…Od kilku lat pracuje w Avon jako konsultantka.Praca ta wciąż mnie intryguje i interesuje. Uwielbiam taki kontakt z ludźmi…A mieć takich klientów to każdy chciałby mieć.

Od jakiegoś czasu prowadzę stronkę na Fb do której serdecznie zapraszam. Zarówno tu jak i tam będę na bieżąco aktualizować informacje ze świata Avon. Będzie możliwość zapoznania się z najnowszym katalogiem, czy też specjalnymi ofertami.
Zapraszam na Fanpage  – Kosmetyczny Szał
Już teraz Zapraszam do obejrzenia Najnowszego katalogu Avon5 a w nim mnóstwo ciekawych ofert cenowych. Zapraszam:

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights